Doprava a platba

MOŽNOSTI DOPRAVY

OSOBNÍ ODBĚR  Ostrava-Hrabová   0,- Kč

Vyzvednutí objednaného zboží lze provést také osobně na adrese uvedené v sekci "Kontakty", kde je uveden také kontakt pro domluvu dne a času vyzvednutí.

Zásilkovna 55,- Kč

Zásilka bude připravena k vyzvednutí na Vámi vybrané pobočce Zásilkovny. Zásilkovna Vás bude o připravení balíčku informovat e-mailem/sms. Doba doručení je 1 - 3 pracovní dny od podání zásilky.

Česká pošta - obyčejná zásilka     54,- Kč

Zásilka bude připravena k vyzvednutí na Vámi uvedené dodací poště a o uložení budete informování prostřednictvím e-mailu/sms. Česká pošta garantuje uložení zásilky druhý pracovní den po podání.

Česká pošta - balíkovna    54,- Kč

Zásilka bude připravena k vyzvednutí na pobočce Balíkovny. Česká pošta Vás bude o připravení balíčku informovat e-mailem/SMS. Seznam poboček balíkovny naleznete zde:https://www.ceskaposta.cz/sluzby/ostatni-sluzby/balikovna

Česká pošta - doporučený balík na poštu/do ruky        119,- Kč

Česká pošta Vás bude informovat o převzetí zásilky do přepravy a garantuje doručení následující den po podání. V případě neúspěšného pokusu o doručení je zásilka uložena na ukládací poště o jejím uložení budete informovániprostřednictvím e-mailu/sms i papírovou výzvou.

PPL           99,- Kč

Přepravce PPL doručí zásilku druhý pracovní den po jejím podání nebo v jiném termínu dle telefonické domluvy. Pokud Vás nebude možno zastihnout na adrese ani telefonickém kontaktu, zásilka bude uložena na nejbližším PPL depu. 


MOŽNOSTI PLATBY

.Platba předem na účet

Po odeslání objednávky Vám zašleme údaje pro provedení platby (číslo účtu, variabilní symbol a částku). Prosíme o úhradu do 3 pracovních dnů od objednávky nebo o zprávu, pokud by platba měla být provedena později.

Platba na dobírku při převzetí zboží

Zboží zaplatíte v hotovosti či kartou při převzetí zásilky.

Dobírka Česká pošta = Kč 33,-, Dobírka Balíkovna = Kč 18,-, Dobírka Zásilkovna = Kč 15,-